KALİTE POLİTİKAMIZ

 

      Fitcare İlaç Kozmetik 'te yapımıza ve işletme büyüklüğüne uyan, ulusal ve uluslararası isteklere cevap verebilecek şekilde etkili bir sistem kurarak rekabet gücümüzü artırmak ve bütün ekibimizle sürekli gelişmek temel ve kalıcı amacımızdır.

ISO 9001:2015 Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve çalışanlarımıza risk temelli düşünmeyi teşvik ederek gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek, uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmek temel felsefemiz olarak benimsenmiştir.

  • Kişisel Bakım Ürünleri ve Gıda Takviyeleri konularında müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit eder ve karşılaşılan her türlü soruna Çözüm Ortağı olarak erken ve kalıcı çözümler bulur, bulduğumuz çözümlerin satış sonrasında da arkasında durarak, her türlü bilgi desteğini sağlamaya devam ederiz. 
     

  • Dış dünyadaki yenilik ve gelişmelerin farkında olup işin bütünü ile ilgili yaratıcı, yenilikçi fikir ve uygulamalar içinde oluruz.
     

  • Çalışanların konusuna hakim işini gerçekten seven, yaptıkları işten gurur ve sorumluluk duyan, katılımcı, üretken, sürekli gelişmeyi hedef alacak şekilde çalışmalarını sağlarız. Fitcare Kozmetik çalışanları işi ilk seferde doğru yapmak için çalışır.
     

  • İnançlarımızı ve yaklaşımımızı gösteren en iyi gösterge davranış tarzımız ve çevremiz için oluşturduğumuz örnektir. Bu doğrultuda her gün işimizi bir önceki günden daha iyi yapmaya çalışarak hizmetimizin kalitesini geliştirmeye maliyetlerimizi düşürmeye yarını mükemmelleştirmeye çalışırız. Performansımızı sayılarla ölçüp gelişimimizi kanıtlar, yeni gelişim fırsatları yakalar, güvenilir ve dürüst firma imajımızı hep ön planda tutarız.

Fitcare , fitcarehair , fitcareilac , fitcareilaç fitcareilaçkozmetik , fithair , botanicare , botacare , saçdökülmesi , saçlosyonu , kelliktedavisi , kellik , saçekimi , saç ekimi , protezsaç , protez saç , hairlotion , fitcarelotion , fithair lotion , kellik tedavisi , saç losyonu , saç besleyici losyon , saç kesimi , vitamin , soğuk algınlığına karşı , BTX , BTX Sambucus nigra , BTX kara mürver şurubu , vitamam , vitamam D3 , Vitamam C vitamini , Botanicare Vitamam , Botanicare multivitamin , fitface , fitface antiaging , slimming , fithair losyon , saçserumu , saç serumu , saç çıkaran serum , saççıkaran , saç çıkarma losyonu , saç çıkarıcı , saç lasyonu , saç çıkaran , Mavisu ,mavi su , mavi losyon , mavilosyon , uraw mavi serum , uraw , sbk , saç bakım kürü , sbk losyon , sbk serum , mavi serum , kellik tedavisi , saç ekim merkezi , protez saç merkezi , saçsuyu , saççıkarmasuyu , fitcareserum , fitcare serum , saç dökülmesi , keleson , kelliğeson , kelliğe son , kellik , kök hücre tedavisi , emphair , saç çıkarma , biohira , biohira serum , biohira losyon , bio hira mavi serum , extrahair , extrahair losyon , minoxil , minoksil forte , minoxidil , keratin , arjinin , biotin , bioxin , minoksil , minoksidil , bioksin , keratin , keratin sütü , argan , folixir , trichos , hair forte , kerastaz , restorex , luis bien , otacı , pantene , elidor , promogene , totex , prozinc , isana , tresan